Služby

V současné době máme k dispozici dětský vlek o délce 350 m, kde již brzy bude možnost výtahu horských kol pro připravenou sjezdovou dráhu. Sjezdová trať obsahuje tři tratě různé naročnosti se skoky a klopénkami. Velký vlek, jehož délka je 680 m a je tím nejdelší na okolí, je určen pro náročnější lyžaře v zimě i v létě. Je využíván především v letní sezóně pro tréninky a soustředění české reprezentace a pro závody ČP a mezinárodních FIS závodů. Za příhodných podmínek trénujeme ve vlastních tyčích i v zimě. Příhlásit se může každý. Vleky jsou v zimě v provozu až do 21,00 hod při umělém osvětlení.

 

 

                                                                  LYŽOVÁNÍ V LÉTĚ - TRAVNÍ LYŽOVÁNÍ VE ŠTÍTNÉ NAD VLÁŘÍ

Vážení sportovci, lyžaři, chtěli bychom vás informovat o tom, že na svahu ve Štítné lyžujeme i v létě. Lyžařský oddíl  Grasski Štítná, ve spolupráci s Obecním úřadem má možnost zapůjčit  zájemcům travní lyže, páteřové pásy a přilby. Lyžáky, rukavice, hole a sportovní oblečení si přineste vlastní.  Lyžujeme závodně i rekreačně.  Začínáme s dětmi i od 5ti let, předpokladem je mít zkušenosti v lyžování na sněhu.  V sobotu, 9.7. a v neděli  10.7.2016 bude zkušebně  zdarma spuštěn vlek pro veřejnost  od 9,00 do 19,00 hod.  po celé prázdniny probíhá nábor do řad lyžařů - závodníků. Přijďte uvolnit adrenalin do Štítné.  Bližší informace na 603511080.

 

 

 

                                                                Lyžařský vlek Štítná nad Vláří

                                                                TRAVNÍ LYŽOVÁNÍ

Vstupné

      do 15 let s vlastní výstrojí  100 Kč,4E 

         -  při zapůjčení výstroje 200 Kč,8E

    nad 15 let s vlastní výstrojí  150 Kč,6E 

         - při zapůjčení  výstroje 280 Kč,11E   

Cena platí na 2 hod provozu.

V zapůjčení je zahrnuto ochranné vybavení, zapůjčení lyží včetně údržby a servisu.

Vlek je spouštěn pro veřejnost individuálně min pro 4 osoby dle počasí a mimo tréninky lyžařských oddílů.  Informace: 603 511 080