O nás

Informace lyžařského oddílu ve Štítné nad Vláří - Popov

                Vážení členové i nečlenové LO, Svaz lyžařů České republiky oznamuje, že do 30.9.2013 je možno provést změny v evidenci  SLČR. Jedná se o přestupy, odhlášení se, změny bydliště apod. Po tomto termínu bude databáze uzavřena a nebude možné provádět žádné změny.  Pro přihlášení nových  členů  a změn,  je nutno vyplnit přihlášky do oddílu do 25.9.23013 a doručit mi je.  Do určeného termínu je třeba uhradit částku na vystavení  průkazek, cena  na nastávající  lyžařskou sezónu zůstává stejná,  tzn. 100,- Kč za člena. Již nyní máme 23 členů a další čtyři včetně malého závodníka  právě vypisují přihlášky. Řadíme se tak k největším oddílům v kraji. Pro přihlášky a změny kontakt: Zdeněk Machů, mob: 603511080, papina@avonet.cz.

                Od 20.11.2013 je možno se dodatečně příhlásit do SLČR v našem oddílu jak pro členy tak i pro závodníky s tím, že na průkazy se bude déle čekat.

                Ve dnech  28.-30.6.2013  byl náš lyžařský oddíl spolupořadatelem  mezinárodních FIS závodů a závodu Českého  poháru v travním lyžování. Touto cestou bychom  chtěli  poděkovat  každému,  kdo přišli pomoci na svah, nejen z našeho oddílu  ( bylo nás méně než nečlenů) a přičinili se o hladký průběh závodů. Celého  klání se zúčastnilo kolem 90-ti lyžařů téměř z celého světa a byli velmi spokojeni.  Poděkování patří především obecnímu zastupitelstvu, které nám umožnilo celou akci uspořádat, podpořil nás také nemalou mírou  Zlínský kraj a SLČR, sponzoři  Javorník, Nutrend, Eurocorp, TVD, Fagus, Asco numatics,  Belit, ŠBB elektro, Restaurace U sv. Jana, Rajch- průmyslová vzduchotechnika, Popovská pivnice a další.

                Ještě jednou všem děkujeme  a těšíme se na závody v příštích letech. Sportu zdar

V listopadu 2013 náš oddíl získal 3 místo jako nejlépe spolupracující lyžařský oddíl do 30-ti členů v ČR.